Miroslav Princ

Prodejte více. Žijte lépe.

 • Kategorie

 • Jak začít a najít klienty

  V diskusních vláknech se hromadí dotazy nováčků jak začít budovat vlastní praxi a kde hledat klienty po té, co ze známých kontaktů vytěžili jednu a půl smlouvy. Pro ty, kdo jsou odhodlaní uspět a ochotní vyhrnout si rukávy, mám dva možné způsoby, které jsem používal já sám a dnes je úspěšně využívají někteří z poradců v mém týmu:

  1. Anketa

  Sestavte si krátkou anketu s 5-7 otázkami v určitém sledu, aby vás dovedly k závěru, ke kterému se s dotazovanými chcete dostat. Pak se vrhněte do práce a ptejte se a ptejte se….

  – na ulici
  – v obchodním centru
  – před továrnou/kancelářskou budovou/kdekoli jinde
  – klepejte na dveře
  – telefonujte

  Nakonec si řekněte o email, abyste mohli poslat více informací na dané téma – a potom si řekněte o jméno – a potom ještě o telefon (jsou dva efektivní způsoby, jak dostat všechny tři informace 😉 

  2. Seminář (navazující na anketu nebo samostatný)

  Připravte si jednohodinový seminář na konkrétní a zajímavé téma a zvěte a zvěte. Můžete kombinovat emailové a papírové pozvánky. Můžete je i předávat osobně při anketě. Můžete zvát lidi, kteří na anketu odpověděli anebo telefonovat podle Zlatých stránek.

  Když se těmto aktivitám budete věnovat první týden v měsíci každý den pět hodin, intenzívně, získáte dost kontaktů na to, abyste měli po zbylé tři týdny dost schůzek. 

  Chcete-li vědět jaké téma je dobré a poradit se, jak anketu nebo seminář provést, zastihnete mě na tel. 720 562 512. 

  Komentáře: 12

  Komentovat příspěvek

  Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní.